Німці VS американці: хто винайшов бургер?

Слово «гамбургер» може походити від назви німецького Гамбурга чи однойменного міста в США? У Житомирі в Реберні – приголомшливі бургери в місті. Замовити зараз. Безкоштовна доставка.

Німці VS американці: боротьба за бургер


Яка смачна та поживна їжа легко втамує голод? Звісно, бургер! Ця страва дуже популярна в найвіддаленіших куточках світу через вдале поєднання ніжної булочки з апетитною котлетою з яловичини або свинини. Свіжі томати, листочки салату та пікантні соуси довершать смак страви.

Зараз складно уявити, але всього сто років тому ніхто навіть не уявляв, наскільки смачним, а від того і популярним зможе стати бургер. Дивно, але проста у створенні страва зуміла шалено полюбитися всім верствам населення у різних куточках світу.

Хто ж винахідник бургера?

Засновниками кулінарного витвору себе вважали американці, німці та представники інших країн. Дискусії у відстоюванні права називатися основоположниками бургера призвели до заплутаної історії, у якій складно знайти чіткі раціональні відповіді та довести авторство. Однак у даному питанні залишився помітний цікавий слід, на який варто звернути увагу.

Слово «гамбургер» походить від німецького міста Гамбурга. Одна із версій походження страви свідчить про те, що рецепт потрапив в Америку разом з німецькими емігрантами. Жителі США відстоюють свою причетність до авторства нехитрого накладанця. Адже в штаті Нью-Йорк також є місто під назвою Гамбург.

У будь-якому разі, з відомим ім'ям винахідника чи без нього, новітній бутерброд не втрачає своєї популярності та стає улюбленим в різних країнах, великих містах та маленьких містечках.

Що смачненького в Реберні?

Реберня у Житомирі пропонує Вам традиційні та оригінальні рецепти цієї страви. В меню представлені гамбургери та чизбургери, їх вдосконалюють додаванням сиру, зелені, овочів, солінь. Погляньте на розмаїття бургерів нашого закладу! Зверніть увагу, що під час замовлення Ви отримуєте бонус – картоплю-фрі та соус безкоштовно! Все входить у комплекс, який складає повноцінний обід чи вечерю.

У нас Ви точно не залишитесь голодними! Приходьте в гості або скористайтеся послугою «Доставка» у Житомирі. Наші порції великі, смачні, приготовлені з любов'ю і шаною до кожного клієнта. Ми турбуємося про Ваше здоров'я, тому використовуємо для приготування лише свіжі та якісні харчі, які проходять попередню перевірку від експертів.

Замовляйте бургери, роли, сети, супи, основні страви, гарніри, закуски, салати, десерти та напої та іншу улюблену їжу, представлену у розділі «меню» Реберні. Професійні кухарі приготують, а відповідальні та прудкі кур'єри доставлять страви вчасно у будь-який куточок Житомира!

Доставка у Житомирі – якісна, зручна, швидка!

Made on
Tilda