Люди з'їдають більше 500 мільйонів шматків піци щодня

В Бразилії за день поглинають понад 1 млн порцій піци, а в США за секунду зникає 35О шматків, європеєць подужає 300 кг піц на рік. А в Реберні у Житомирі готові випікати день і ніч, аби Ви подужали!Півмільярда порцій піц за добу з'їдають у світі.

Півмільярда порцій піц за добу з'їдають у світі.

Понад 500 000 000 піц щодня їдять люди. Такі щоденні реалії продиктовані надзвичайною популярністю цього кулінарного шедевра. Тільки в Бразилії за день з'їдають до 1 мільйона порцій, а в США секунду зникає 350 порцій. Середньостатистичний житель Європи без проблем подужає 300 кг піц на рік, підрахували дослідники.

Кількість з'їденої піци не викликає особливого подиву, позаяк щороку її популярність зростає шаленими темпами. Люди всього світу надають перевагу цій страві передусім через швидкість приготування та розмаїття смаків. На сьогодні на світовому ринку налічується кілька сотень варіацій піц від традиційних класичних до екзотичних рецептів для найвибагливіших клієнтів.

Хто і де вигадав цю смачну запашну страву?

До нинішнього часу не вщухають дискусії щодо походження піци. Італійці впевнено записують її у власний доробок кулінарних досягнень, розповідаючи історії про неаполітанську вуличну їжу, якою торгували з лотків на вулиці у XVII ст. У боротьбі за право називатися батьківщиною піци змагаються й сучасні жителі Греції, апелюючи тим, що саме древні греки почали випікати борошняні круглі плоскі коржі, як альтернативу звичайному хлібові. Відомо, що й вікінги полюбляли піцу, тому норвежці також вважають себе засновниками ароматного солоного пирога.

Українці, звісно, не претендують на роль винахідників піци, але є її активними споживачами. Ще б пак! Адже справжні професіонали вкладають частинку власної душі у приготування кожної страви. Піцайоло Реберні у Житомирі знають, які інгредієнти додати, аби створити неймовірно смачну та вишукану піцу на будь-який смак. У цьому ви можете переконатися, замовивши піцу додому, в офіс чи інше зручне для Вас місце.

Які умови доставки піци?

Доставка у Житомирі – відмінний варіант покуштувати страву. Ми працюємо для кожного клієнта та враховуємо всі побажання і пропозиції. Зважаючи на протиепідемічні заходи в країні та, зокрема, в Житомирі, ми доставимо піцу абсолютно безпечно, дотримуючись всіх карантинних умов.

Вперше чуєте про Реберню у Житомирі? Купіть піцу лише один раз і Ви переконаєтеся в якості нашої провізії та неодмінно станете постійним клієнтом, який цінує добротність справжньої піци.

Ми пропонуємо безкоштовну доставку в межах Житомира у разі вартості вашого замовлення від 250 гривень. Довершити смакування піци можна напоями чи десертами, які також представлені у нас на сайті. У меню – різноманіття основних страв, бургери, роли, сети, гарніри та закуски, паста та інша їжа.

Смакуйте з Ребернею – відчувайте себе впевнено!

Made on
Tilda